Liv – rowery z duszą

Liv

Liv jest to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych w Europie producentów rowerów. Cechą charakterystyczną tego brandu jest produkcja specjalnych linii jednośladów dedykowanych tylko dla kobiet. Za sprawą innowacyjnego podejścia produkowane są rowery wysokiej jakości o świetnych parametrach, dobrze wyprofilowane i o rewelacyjnych właściwościach aerodynamicznych

To rowery, które cechuje solidność wykonania, a także bazowanie na najlepszych podzespołach i świetnej specyfikacji technicznej.

Rowery Liv — dlaczego są godne uwagi?

Rowery marki Liv wybierane są przez miłośniczki dobrego stylu, mocy oraz uniwersalności. W ofercie tego producenta znajduje się kilka linii dedykowanych tylko dla kobiet, polecanych do jazdy szosowej, trailowej, enduro, górskiej czy miejskiej. Zupełnie odrębną kategorię stanowią rowery elektryczne, które wyróżniają się bardzo solidną baterią, mocnym silnikiem, a także dość lekkimi podzespołami, dzięki czemu to rowery, które pewnie i łatwo mkną po różnych trasach.

Liv

Warto mieć na uwadze, że rowery Liv to modele dedykowane nie tylko dla amatorów, ale także osób, które chcą czerpać maksymalną radość z przemierzanych kilometrów jednośladem. To rewelacyjne wybory dla wszystkich osób, które cenią wygodę podczas rekreacyjnej jazdy lub podczas dojazdów do pracy. Są wykonane z solidnego aluminium, o lekkiej konstrukcji, odpowiednim przekrok, wzmocnione o napęd, hamulce czy inne podzespoły pochodzące od renomowanych producentów, dzięki temu marce Liv udało się stworzyć świetnej jakości jednoślady dedykowane na różne trasy. To rowery dające wysoki poziom komfortu podczas przemierzanej trasy, nie tylko na krótkich odcinkach, ale także długich dystansach.

Warto także wspomnieć, że mimo świetnej jakości rowerów, poszczególne modele występują w niezwykle atrakcyjnych cenach. 

Możesz również polubić