Torba na rower – na co zwrócić uwagę?

torba rowerowa

Torby rowerowe i saszetki rowerowe to ważne akcesoria, które mogą sprawić, że każdy rower będzie jeszcze bardziej funkcjonalny i wygodny. Są one szczególnie istotne w przypadku rowerów turystycznych. Torba rowerowa to bardzo poręczny pojemnik na różne ładunki i przedmioty, który posiada specjalne mocowania na rowerze. Nowoczesne rozwiązania konstruktorów pozwalają na optymalne wykorzystanie każdego roweru jako wygodnego środka transportu ładunków, minimalizując wpływ zwiększonego obciążenia na rowerzystę.

Zalety toreb rowerowych

W porównaniu ze zwykłym plecakiem, torbą lub koszem, torby rowerowe od goride.pl ma następujące zalety:

  • trwałe wygodne mocowanie;
  • wygodny dostęp do ładunku;
  • przestronność;
  • wiele modeli ma regulowaną głośność;
  • gęsty wodoodporny materiał;
  • możliwość transformacji;
  • ergonomiczny kształt.

Każdy, kto wybiera się na piesze wycieczki, zazwyczaj kupuje do swojego roweru torby rowerowe w kilku różnych opcjach na raz, ponieważ są one w stanie rozwiązać wszystkie problemy „bagażowe”.

Torba na kierownicę

torba rowerowa

Różni się niewielką objętością, zwykle od 5 do 15 litrów i łatwością użytkowania. Pełni rolę pomocniczą w transporcie rzeczy, zapewni szybki dostęp do lekkich niezbędnych rzeczy. Zwykle ma kilka kieszeni i przezroczystą przegrodę na karty. Wygodnie jest w nim nosić telefon, mini narzędzia, klucze i inne drobiazgi. Torbę można łatwo przymocować do kierownicy i szybko z niej wyjąć potrzebne rzeczy. Torby przeznaczone są do różnego rodzaju rowerów, a w szczególności pasują do rowerów crossowych. Torby są szczególnie przydatne podczas górskich wycieczek, podczas których potrzebujemy skorzystać często z różnych narzędzi.