Dlaczego lepiej jest kupować rowery online?

Rower, jak z resztą każde inne urządzenie, gdy staje się lepsze, kosztuje automatycznie więcej. Nic więc dziwnego, że rowery które charakteryzują się lepszym parametrami niż przeciętne modele potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Czy jednak zastosowane podzespoły to jedyny czynnik wpływający na ogólny rachunek do zapłacenia?

Co wpływa na cenę roweru?

Największy wpływ na cenę ma oczywiście sam rower. Dobrej jakości rama, wygodne amortyzatory, skuteczne hamulce, czy też jakość zastosowanej korby, potrafią spowodować, że rower zamiast 500 zł będzie kosztował 5000 złotych.

Gdyby jednak za ceną stała tylko jakość roweru, wszystko było by w porządku. Niestety coraz większy udział w tej cenie mają marze sprzedawców, z których utrzymane muszą zostać wynajęte lokale, koszty prowadzenia działalności, czy chociażby pensje pracowników. Czy nie ma żadnego sposobu, aby wszystkie te poza rowerowe aspekty zredukować?

Gdzie kupować? Tylko sklep rowerowy online

Odpowiedzią na to pytanie jest sklep rowerowy online. Jest to miejsce w sieci, które daje możliwość wybrania konkretnego modelu roweru i zamówienia go z dostawą pod same drzwi. Ma to wiele zalet.

Sklepy rowerowe online w odróżnieniu od swoich stacjonarnych odpowiedników nie muszą zatrudniać armii pracowników oraz nie muszą mieć dużego lokalu z ogromną przestrzenią magazynową. Wszystko to powoduje, że ogólne koszty działalności są znacznie niższe. Co ważne dla klienta, ma to swoje odzwierciedlenie w cenie roweru, która często potrafi być nawet 20-30% niższa niż w tradycyjnym sklepie.

Możesz również polubić