Jaki rower Haibike wybrać?

Haibike rower

Haibike to firma specjalizująca się w konstruowaniu i sprzedaży wysokiej jakości rowerów elektrycznych. W zależności od tego, w jakim celu klient planuje wykorzystać rower, musi wybrać jego odpowiedni typ. Warto poznać więc różne odmiany rowerów Haibike, aby podjąć jak najlepszą decyzję. 

Rowery Haibike do jazdy w górach

Haibike posiada specjalne modele rowerów elektrycznych zwanych rowerami MTB, co jest skrótem z j. angielskiego oznaczającym „terenowy rower górski”. Taki rower będzie oczywistym wyborem dla fanów jazdy pełnej wyzwań w okolicznościach natury. Z uwagi na przeznaczenie są one wyposażone w niezwykle sprawne silniki od sprawdzonych producentów, takich jak Yamaha czy Bosch. Dzięki nim podjazd pod górę nawet na bardzo stromej powierzchni nie będzie stanowił dla rowerzystów problemu.  

Haibike

Rowery Haibike do trekkingu 

Dla osób zainteresowanych trekkingiem rowerowym, czyli formą jazdy opartą na przemierzaniu wymagających, długich tras, właściwą decyzją będzie zakupienie roweru trekkinkowego Haibike (https://www.greenbike.pl/haibike-m-26.html). Takie pojazdy wyposażone są wysokiej jakości silnik wspomagający komfort podczas kilkudniowych tras. Oprócz tego posiadają niezbędne w różnych terenach elementy np. światła czy bagażnik, który można wykorzystać też, jeśli poszukujemy odpowiedniego transportu do szkoły czy do pracy. 

Szybkie rowery miejskie S-Pedelec 

Rowery S-Pedelec od Haibike są rowerami trekkingowymi przystosowanymi szczególnie do jazdy w miastach. Będą więc niezawodne w rękach mieszkańców metropolii. Ponieważ infrastruktura miasta wiąże się z konkretnymi wyzwaniami, takimi jak długi czy nierówny teren, nieregularne podjazdy i zjazdy czy potrzeba szybkiej reakcji, to rowery S-Pedelec oferują bardzo wydajny silnik oraz spełniające wszystkie wymagania ruchu drogowego światła i reflektory. Osiągają prędkość do 45 km/h, przez co pomogą nam uniknąć nieplanowanych spóźnień.