Rowery Kellys dla kobiet i mężczyzn

Kellys

Profesjonalny sprzęt rowerowy to świetne rozwiązanie na wiosnę, w momencie gdy liczba słonecznych dni staje się coraz większa, a temperatury na zewnątrz zachęcają do wychodzenia z domu. Jeżdżąc na rowerze, możesz z powodzeniem zadbać o swoją kondycję, nie tylko fizyczną, ale także psychiczną. Ta wyjątkowa dyscyplina sportowa dostarcza bowiem sporej ilości endorfin, które świetnie wpływają na nasze samopoczucie. Wybierz uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się na różnych ścieżkach.

Rower do pokonywania tras górskich 

Rowery popularniej marki Kellys występują w wielu modelach, spośród których z łatwością wybierzemy te, które najbardziej nas interesują. Niezawodny rower górski downhill czy enduro został zaprojektowany z myślą o wszystkich wielbicielach górskich wycieczek. Wytrzymała konstrukcja oraz odpowiednie wyprofilowanie pozwala poruszać się z szybką prędkością, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu. Lekka rama tego typu rowerów, wykonana z włókna węglowego czy aluminium, wpływa pozytywnie na sprawność pokonywania coraz to kolejnych kilometrów, a odporne na ścieranie opony, dobrze spisują się na kamienistym podłoży. Profesjonalny sprzęt do górskich wycieczek powinien zawierać zestaw jakościowych amortyzatorów i hamulców, odpowiadających za nasze bezpieczeństwo. 

Praktyczny rower damski 

Kellys

Funkcjonalny rower Kellys sprawdzi się także w przypadku kobiet, które cenią sobie dynamiczne spędzanie wolnego czasu. Jazda rowerem crossowym czy trekkingowym zapewnia jakościowy trening, który w odpowiedni sposób przyczynia się do rzeźbienia naszej sylwetki. Dzięki systematycznej jeździe po rowerowych szlakach możesz zrzucić zbędne kilogramy oraz zadbać o swoje zdrowie. Wybierz modele Kellys z nieco niższą ramą, które są gwarancją odpowiedniego komfortu.  

Możesz również polubić