Specialized – nowości rowerowe

Specialized

Firma Specialized to amerykański potentat rowerowy. Jest to obok Treka i Gianta jeden z głównych gigantów produkujących wszystko co związane z turystyką i sportem rowerowym. W swoich projektach stawia na innowacyjność i przez to często jest prekursorem nowości w sprzedawanych produktach. 

Ogromny wybór rowerów 

Specialized z https://www.greenbike.pl/specialized-m-27.html oferuje w swoim katalogu szereg różnych jednośladów. Każdy miłośnik rowerów z pewnością wybierze dla siebie idealny egzemplarz. Aktualnie największą popularnością cieszą się rowery elektryczne. Producent wprowadził ostatnio na rynek świeżo upieczony szosowy model Turbo Creo Sl i gravelową odmianę Evo przeznaczoną na szutrowe odcinki. Charakteryzują się one najniższą wagą spośród konkurencji. Zastosowane komponenty z włókna węglowego i specjalna geometria ramy czynią te rowery postrachem dróg. Silnik wspomaga rowerzystę nawet do 25 km/h. Maksymalny zasięg to 195 kilometrów. Bateria wkomponowana w środku ramy ma aż 480 kWh i potrafi personalizować dobieraną moc. Połączona jest z aplikacją w telefonie. 

Odzież i akcesoria Specialized 

Amerykański lider rynku udostępnia również odzież i liczne akcesoria rowerowe. Ich jakość jest zawsze na najwyższym poziomie. Słynne już modele kasków takie jak Prevail i Evade wyznaczają zawsze nowe trendy z każdą kolejną serią. Wykorzystywane są w profesjonalnym ściganiu i zapewniają duże bezpieczeństwo. Odzież marki Specialized słynie z najwyższych standardów i jakości. Ubrań tych używają profesjonalne zespoły w pro peletonie. Nikt nie zna się lepiej na ubiorze wykorzystywanym podczas jazdy rowerem. Zastosowane technologie w produkcji pozwalają odprowadzać pot na zewnątrz w niesamowicie szybkim tempie. Z kolei rewolucyjne żelowe wkładki w spodenkach i spodniach zapobiegają otarciom ciała i pozwalają na pokonywanie niezliczonych ilości kilometrów.