NS Bikes – baw się świetnie w każdym terenie!

NS Bikes

Kojarzona głównie z takimi zawodnikami jak bracia Godziek, którzy wykonują zapierające dech w piersiach ewolucje na rowerach. Firma NS Bikes, nie jest pierwszą marką, która przychodzi nam do głowy podczas poszukiwania, roweru. Jednak okazuje się, że posiadają oni rowery nie tylko, dla fanów wysokich lotów. 

Baw się świetnie w każdym terenie!

NS Bikes skupia się głównie na rowerach do kolarstwa grawitacyjnego, a w ofercie znajdziemy następujące dyscypliny i ich przedstawicieli:

  • Dirt -dla zwolenników ram z aluminium polecamy model Movement; natomiast Metropolis to rower na stalowym szkielecie.
  • Enduro / Trail -Define występuje w różnych wariantach ugięcia zawieszenia ramy. Zakres od 130 do 170 mm gwarantuje, że każdy znajdzie rower dopasowany do swojego stylu jazdy w terenie.
  • Downhill -Fuzz został stworzony do pokonywania terenu na pełnej prędkości w dół. Duży skok zawieszenia, większa baza kół, typowo zjazdowa geometria, czynią z niego maszynę do wygrywania. 

Elektryki? Proszę bardzo! 

Popularność rowerów elektrycznych w ostatnich latach eksplodowała. Firma NS Bikes, swój pomysł na ebike pokazała w modelu E-Fine. Rower wyposażony w silnik Shimano EP8 lub E7000 oraz skok amortyzacji rzędu 160 mm, od razu zdradza jego terenowy charakter i będzie świetnym wyborem dla osób pragnących eksplorować górskie szlaki.

NS Bikes -nie tylko sporty grawitacyjne!

Wyścigowy model XC, czyli Synonym, wyposażony w amortyzację z przodu i z tyłu w rękach takich zawodników jak Michał Topór niejednokrotnie dowiódł, że można na nim jechać po pudło.

RAG reprezentuje cieszące się ogromną popularnością w ostatnich latach rowery gravel, stanowiące idealne połączenie roweru turystycznego do bikepacking, jak i towarzysza codziennych dojazdów do pracy.

Najmłodsi mogą rozpocząć przygodę na modelach Eccentric wyposażonych w koła 20 cali. Starsi sięgną po wariant na kołach 27,5″ i ramie z obniżonym przekrojem.