Ponadczasowe rowery Giant

Rowery marki Giant powstały w Polsce w 1991 roku. Najpierw trafiły na rynek na Tajwanie, później na polski. Technologie zastosowane do produkcji opisywanych rowerów sprawiają, że klient ma pewność wysokiej jakości zakupowanego sprzętu. Solidne, wytrzymałe modele zapewniają najlepsze doznania podczas jazdy.

Technologie użyte podczas produkcji

Jest wiele elementów opatentowanych przez markę Giant, między innymi:

  • Trechnologia ALUXX SL – używanie stopu 6011 zapewnia korzystną relację wytrzymałości do wagi, a podwójne cieniowanie ogranicza ciężar bez strat na wytrzymałości roweru
  • Sztyca Podsiodłowa D-Fuse – kompozytowa rura o przekroju D powoduje ograniczenie wibracji, dzięki czemu płynność i sterowność jazdy są zdecydowanie lepsze
  • EnergyPak – Carrier – umiejscowiony w bagażniku zapewnia większą wygodę i łatwość jazdy. Ten akumulator o pojemności od 300 do 500 Wh daje pewność, że dotrze się do celu bez żadnych komplikacji. Jest to element dostępny w modelach rowerów miejskich elektrycznych. W większości przypadków ten 3kg akumulator można naładować nawet nie zdejmując go z roweru.

Polska produkcja rowerowa dzięki marce wprowadza co dziesiąty rower sprzedawany na świeci. Rowery Giant od Dobrerowery.pl to światowej klasy sprzęt zapewniający wysoki komfort jazdy i bezawaryjność będącym jednym z atutów solidnie wykonanych rowerów.
Polska ma imponujące, piąte miejsce na liście światowych producentów jednośladów.